Historie warte opowiedzenia #1 Nasza marka

Historie warte opowiedzenia #1 Nasza marka

Zatłoczone ulice, samochody dzielące drogi z rowerami, autobusami i wszystkim, co się rusza. Nie ma reguł. Kierowcy pośpieszają innych klaksonami. Pies szczeka, pociąg dudni. Co 5 sekund wszystko się zmienia. To może być Warszawa, Tokio Nowy, Jork. A gdzieś tam i my. Nie ważne gdzie jesteśmy, co w życiu przeszliśmy, a dokąd zmierzamy

Podążaj za nami!

Wiesz, skąd jesteśmy?

Każdy ma jakąś historię. Mamy i my. Zaczęło się dość banalnie i jak to u nas bywa – spontanicznie. Sfrustrowani trudnym dostępem niekrępujących i bezpretensjonalnych ubrań, postanowiliśmy stworzyć własną markę sportowej odzieży miejskiej. Takiej, która świetnie wygląda i świetnie się nosi. Takiej, którą po prostu bierze się z szafy, zakłada i wyrusza w podróż.

Dobre ubrania, czyli jakie?.

Zadaliśmy sobie kilka prostych pytań. Czego w zasadzie oczekuje się od ubrań? Wygody. No tak. Dobrej jakości. Pewnie. Trwałości. A jakże. Ale czy wtedy cena nie rzuci na kolana? No raczej. I mamy to.

Tak powstała marka Tripper. Kłaniamy się ludziom, którzy nie komplikują sobie życia – bo nie mają na to czasu! Są w ciągłym ruchu, ciekawi świata, żądni przygód. Wiedzą, że czasem jest pod górkę, ale to mija. I kochają podróże. Wszelkie – po mieście, kraju i za granicą.

Smakuj modę. Powoli

Mamy nadzieję, że tak samo jak nas urzeka Was idea slow fashion, czyli ubrań, które powstają nieprzypadkowo, nieśpiesznie i są od początku do końca przemyślanie. Bez wyzysku, niepotrzebnego nadmiaru i generacji ton odpadów. By mieć coś swojego, wyjątkowego, przydatnego i wyprodukowanego z szacunkiem do ludzi, świata. To cały Tripper.

Ubrania produkujemy w Polsce, z najlepszych materiałów, ale co ciekawe, w sumie jak rzadko kto, sprzedajemy je w świetnych cenach. Reprezentujemy styl, który z założenia jest estetyczny, dynamiczny, ale wolny od zmieniających się trendów. Jest nasz i Wasz. W każdym projekcie znajdziecie cząstkę naszej historii, doświadczeń i obserwacji, z którymi chcemy się dzielić.

Nie komplikujmy, jeśli nie ma po co

Obcisłe kroje, wymyślne kształty, ciężkie i sztuczne materiały wymagają ogromnej cierpliwości, by w nich odpoczywać, podróżować i bawić się. My chcemy ubierać ludzi fajnie, z klasą, ale bez przesady. Chcemy, byście wspólnie z nami poczuli ten impuls do poruszania się, odkrywania nieznanego i przekraczania granic. Chcemy Wam pokazać, że nie trzeba inwestować ogromnych pieniędzy, by fajnie wyglądać i dobrze się czuć.

Zapraszamy do smakowania życia i mody w dobrym stylu, który ponoć nigdy nie przemija.

Wszystkkie komentarze

Zostaw komentarz