Historie warte opowiedzenia #2 Spotkanie

Historie warte opowiedzenia #2 Spotkanie

We wtorek po południu poznaliśmy Mateusza. Miły chłopak. Było chłodno, wiało. A on niestrudzony, prawą ręką ciągnął wielką walizkę, do tego dźwigał wypchany plecak.

Śpieszył się na samolot.

— Urlop mam — tak nam powiedział.

—Jeszcze tylko skoczę do sklepu, bo brakuje mi paru rzeczy. A wiecie, kosmetyki, trochę ubrań.

— Nie może być? Mamy coś dla ciebie! Wyobraź sobie, że dopiero co stworzyliśmy markę odzieżową Tripper.

— I co tam szyjecie?

………..…….

Porozmawialiśmy sobie trochę z Mateuszem, który okazał się miłośnikiem podróży. To przecież tak jak my i nasi klienci! To nas zachęciło, by opowiedzieć mu o naszej marce, a przede wszystkim o pierwszej kolekcji. A co mu powiedzieliśmy?

Ano, że na początek przygotowaliśmy kolekcję basic Square Logo. Zobacz ją tutaj oraz tutaj. Przewodzi jej duch minimalizmu. To nasz mały-wielki początek, zaproszenie do podróżowania po świecie mody. Kolorystyka „black nad white” wprowadza spokój, a trochę zmieszania robią nadruki z logo Tripper. Żeby było wiadomo, że to ubrania od nas dla podróżników.

Koszulki i bluzy przydadzą się, jeśli ktoś potrzebuje wygodnych, niezobowiązujących, ale fajnych ubrań. Żadnej tandety i chińszczyzny. Wszystko szyjemy w Polsce. Postawiliśmy na dobre materiały, głównie bawełnę, która nie dość, że jest naturalna, to jeszcze ma tyle innych zalet! Zatrzymuje ciepło, jest odporna na rozciąganie, nie uczula, a do tego świetnie się nosi.

Ubrania dedykujemy takim ludziom jak Mateusz. Którzy nie czekają, aż przygoda, radość z odkrywania nowego przyjdą same, tylko ich aktywnie szukają. Pakują się i jadą, gdziekolwiek podpowie im serce. To dlatego koszulkibluzy są taaakie wygodne, miękkie i niekłopotliwe. Dobrze się noszą, piorą i nie gniotą.

Jak Mateusz się z nami żegnał, powiedział — OK, chłopaki, biorę od razu 5! ;-)

Śmiało, wy też klikajcie i wybierajcie coś dla siebie!

Wszystkkie komentarze

Zostaw komentarz