Nasza przygoda zaczęła się od pasji. Pasji do podróżowania, wygody, ale przede wszystkim do uniwersalnych ubrań o wysokiej jakości.

Nazwa marki „tripperbrand’ powstała od angielskiego słowa podróż czyli właśnie trip. Często również jako młodzi wycieczkowicze zapożyczaliśmy z obcego języka i mówiliśmy, że jedziemy na tripa, co przełożyło się na slogan Tripper czyli w dosłownym tłumaczeniu wycieczkowicz.

Najbardziej lubiliśmy wypady w góry, zwłaszcza w okresie letnim. Na szlaku można było spotkać mnóstwo zajawkowiczów jak my, lecz każdy był ubrany na swój indywidualny, oddzielny sposób przez co spotykając tych samych ludzi poza górską trasą nikt nie byłby w stanie stwierdzić czy są to osoby lubiące wspinaczkę.

Wtedy pojawił się pomysł, aby zjednoczyć wszystkich fanów podróżowania właśnie odzieżą, która z daleka będzie dosłownie krzyczeć „jestem podróżnikiem! Mam charakter i potrafię podążać własnym szlakiem!”.

I nie ma tutaj znaczenia czy zdobywasz Mount Everest czy jesteś w najpiękniejszej podróży zwanej po prostu życiem. Każdy z nas jest podróżnikiem!

Oprócz wyrażania siebie poprzez odzież, którą nosimy bardzo ważne jest, aby zakładać i nosić ją z przyjemnością co oznacza, że ubranie po prostu MUSI być wygodne. Dlatego nasze ubrania tripper są szyte jako lekki oversize dzięki temu są bardzo komfortowe, ale również świetnie prezentują się w życiu codziennym - na mieście, imprezie, spotkaniu, w szkole czy pracy - dosłownie wszędzie! 

Więc nawet będąc na domówce czy w parku możesz dalej wyrażać siebie poprzez naszą odzież dzięki czemu w łatwy sposób nawiążesz nowe relacje, znajdziesz kolejnych kompanów do podróży, a może nawet poznasz osobę, która będzie Ci towarzyszyć w niesamowitej przygodzie zwanej życiem.

Ponieważ wielu z naszych klientów podróżuje w bardzo ekstremalny sposób przystosowaliśmy naszą odzież na najgorsze warunki! Dzięki wzmocnionym szwom i stosowanym materiałom nasze ubrania nawet po kilku latach mocnego użytkowania wyglądają jak nowe!

Musimy też Wam się przyznać do tego, że mamy małego bzika na punkcie ekologiczności, dlatego ubrania są tworzone bez szkodliwych dla środowiska dodatków, a także zawsze wysyłamy je w biodegradowalnych opakowaniach przyjaznym naturze. A co za tym idzie uznajemy modę slowfashion czyli posiadanie ubrań bardzo dobrej jakości, których nie trzeba wyrzucać co kilka tygodni do śmieci dzięki czemu ratujemy środowisko.

Moglibyśmy w tym miejscu zachwalać naszą odzież, że ma niesamowitą gramaturę, najlepsze formy nadruku jak sitodruk czy haft, a jakość naszych ubrań przekracza najśmielsze oczekiwania, natomiast dla nas w branży odzieżowej najważniejszy jest człowiek, czyli właśnie Ty. Dlatego markę tripperbrand tworzymy wspólnie z naszymi klientami - słuchając ich oczekiwań i sugestii, które dostarczają nam w wiadomościach prywatnych. Dlatego, żeby odwdzięczyć się za pomoc nie utrudniamy Wam wymiany produktu a do każdego zamówienia dodajemy darmowe skarby niespodzianki.

My podróżnicy nie lubimy przepłacać za środki transportu, dlatego dosłownie wszystkie przesyłki dostarczamy do Was za darmo niezależnie od wartości zamówienia, a czas dostawy jest szybki jak pendolino, ponieważ wysyłka naszych ubrań jest natychmiastowa!

Na koniec zostawiliśmy bardzo ważną informację - jesteśmy wielkimi przeciwnikami odzieży typu made in china, dlatego wszystkie nasze ubrania są wykonywane w polskich szwalniach, wspieramy polską gospodarkę i utrzymujemy miejsca pracy Polaków!

Dołącz do naszej przygody pełnej dobrej jakości i komfortowej odzieży, oraz ekologicznej produkcji w Polsce i zaprzyjaźnij się z marką tripperbrand, dla której klient jest na pierwszym miejscu!