Najczęściej kupowane

Istnieje 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Rozdział Dwudziesty -... Rozdział Dwudziesty - T-shirt Unisex - Czarny
  • Nowy

Rozdział Dwudziesty - T-shirt Unisex...

Cena 99,00 zł

Minimalistyczny, Idealnie skrojony, uszyty w Polsce z 100% bawełny o gramaturze 180 g/m2, z dodatkowym wykończeniem antypilingowym, logo zostało wykonane w drukarni w Polsce metodą sitodruku.

Koszulka z pełnym rozszyciem, co oznacza, że jest niezniszczalna, dodatkowo bawełna jest poświadczona Certyfikatem Öko-Tex Standard 100.

Klasyk dla wszystkich fanów twórczości Filipka!

Square Logo - T-shirt Unisex - Czarny

Cena 99,00 zł

Minimalistyczny, Idealnie skrojony, uszyty w Polsce z 100% bawełny o gramaturze 180 g/m2, z dodatkowym wykończeniem antypilingowym, logo zostało wykonane w drukarni w Polsce metodą sitodruku.

Koszulka z pełnym rozszyciem, co oznacza, że jest niezniszczalna, dodatkowo bawełna jest poświadczona Certyfikatem Öko-Tex Standard 100.

Taki klasyk pozwala na nieskończenie wiele stylizacji.

Square Logo - T-shirt Unisex - Biały

Cena 99,00 zł

Miękko układający się t-shirt, uszyty w Polsce z 100% bawełny o gramaturze 180 g/m2, z logo wykonanym metodą sitodruku w Polskiej drukarni.

Koszulka z pełnym rozszyciem, co oznacza, że jest niezniszczalna, dodatkowo bawełna jest poświadczona Certyfikatem Öko-Tex Standard 100.

T-shirt stworzony dla podróżników! Zamów i ruszaj w drogę!

Square Logo - Bluza Unisex - Czarna

Cena 199,00 zł

Mięciutka, ciepła bluza uszyta w Polsce z 100% bawełny Premium drapanej (miś od spodu) o gramaturze 300g/m2 , z dodatkowym wykończeniem, który powoduje, że bluza się nie kulkuje! Nadruk na bluzie został wykonany metodą sitodruku w drukarni w Polsce.

Bluza z pełnym rozszyciem, co powoduje że jest bardziej trwała, sznurki z metalowym zakończeniem. Skarby można przechowywać w kieszeni, która jest zapinana na rzep lub w dodatkowej kieszeni w ściągaczu. Kaptur posiada dodatkowe wykończenie dzianiną koszulkową od środka, powodując przyjemniejsze uczucie dla głowy. Bluza jest wykonana z materiału który jest poświadczony Certyfikatem Öko-Tex Standard 100

Niby zwykła bluza, ale jednak nie do końca.

Globus - T-shirt Unisex -... Globus - T-shirt Unisex - Czarny
  • Nowy

Globus - T-shirt Unisex - Czarny

Cena 99,00 zł

Elastyczny, wytrzymały t-shirt uszyty w Polsce z 100% bawełny o gramaturze 180 g/m2, z dodatkowym wykończeniem antypillingiem z haftowanym logo na piersi wykonanym w Polsce

Bawełna posiada Certyfikat Öko-Tex Standard 100, co oznacza, że jest przyjazna środowisku! Z pełnym rozszyciem, który sprawia że koszulka jest bardziej trwała.

T-shirty spisują się zarówno w podróży jak i codziennym outlooku.

Sunrise - Bluza Unisex - Czarna

Cena 199,00 zł

Swobodna, ciepła, bardzo miękka bluza uszyta w Polsce z 100% bawełny Premium drapanej (miś od spodu) o gramaturze 300g/m2. Złote wytrzymałe haftowane logo zostało wykonane w Polsce.

Bawełna posiada Certyfikat Öko-Tex Standard 100, bluza z pełnym rozszyciem.

Kaptur posiada dodatkowe wykończenie dzianiną koszulkową od środka, a więc przyjemniejsze uczucie dla głowy, sznurki z metalowymi zakończeniami, to wszystko sprawia, że bluza jest niezniszczalna! Bluza posiada kieszeń zapinaną na rzep oraz ukrytą w ściągaczu kieszeń na skarby!

Bluza została zaprojektowana z myślą o wszystkich, którzy uwielbiają podróżować i szukają pewniaka na każdą okazję.

Square Logo - Czapka Pompon... Square Logo - Czapka Pompon - Czarna
  • WYPRZEDANE

Square Logo - Czapka Pompon - Czarna

Cena 59,00 zł

Kolejny projekt czapki tak samo jak poprzedni zapewnia użytkownikowi ciepłą i co ważne suchą głowę, dzięki czemu nawet w najbardziej mroźne wieczory nie zachorujemy. Czapka jest wykończona wieloma logami firmy Tripper, świetnym bawełnianym paskiem, który idealnie dopasowuje się do kształtu głowy, no i oczywiście ten pompon! Świetna, wyjątkowa, nietuzinkowa i oryginalna czapka firmy Tripper!

Globus - Bluza Unisex - Biała

Cena 199,00 zł

Klasyczna, idealnie skrojona bluza uszyta w Polsce z 100% bawełny Premium drapanej (miś od spodu) o gramaturze 300g/m2 , z dodatkowym wykończeniem, który powoduje, że bluza się nie kulkuje! Haftowane logo wykonane w Polsce.

Materiał jest oznaczony Certyfikatem Öko-Tex Standard 100, co oznacza, że jest przyjazny środowisku! Pełne rozszycie, które powoduje to, że bluza jest bardziej trwała. Specjalna kieszeń zapinana na rzep oraz schowana w ściągaczu kieszeń przeznaczona na skarby podróżnicze! Kaptur posiada dodatkowe wykończenie dzianiną koszulkową od środka, sprawiając miłe uczucie dla głowy, a sznurki mają metalowe zakończenie, a więc nie ulegną szybkiemu zniszczeniu.

Świeży, biały kolor świetnie wykończy Twoją stylówkę! Zamów bluzę dzisiaj, jutro ją załóż i możesz od razu zwiedzać! 

Sunrise - T-shirt Unisex - Czarny

Cena 99,00 zł

Klasyczny, idealnie dopasowany do ciała t-shirt, wykonany w 100% bawełny o gramaturze 180 g/m2, uszyty w Polsce, ze złotym haftowanym logo również wykonanym w Polsce!

Materiał, z którego jest zrobiona koszulka posiada Certyfikat Öko-Tex Standard 100, a więc jest przyjazny dla środowiska jak i zapewnia wysoki komfort użytkowy! T-shirt z pełnym rozszyciem, który zapewnia długowieczność.

Dyskretne logo na piersi podkreśla, że jest to koszulka osoby uwielbiającej podróże i przygody.

Square Logo - Bluza Unisex - Biała

Cena 199,00 zł

Prosta, minimalistyczna, ciepła, idealnie skrojona bluza uszyta w Polsce z 100% bawełny Premium drapanej (miś od spodu) o gramaturze 300g/m2, z dodatkowym wykończeniem, które sprawi, że bluza nie będzie się kulkować. Trwały nadruk wykonany metodą sitodruku w drukarni w Polsce.

Bawełna posiada Certyfikat Öko-Tex Standard 100, co oznacza, że jest przyjazna środowisku. Bluza z pełnym rozszyciem.

Kaptur posiada dodatkowe wykończenie dzianiną koszulkową od środka, co sprawia przyjemniejsze uczucie dla głowy, sznurki mają metalowe zakończenia, dzięki czemu nie ulegną zniszczeniu, dodatkowa kieszeń zapinana na rzep oraz kieszeń w ściągaczu na skarby.

Nieskomplikowany fason, dobry materiał, który nie przeszkadza, a dotrzymuje kroku w każdej chwili. Aż prosi się, by ją zabrać... gdziekolwiek.